tramadol versus tylenol with codeine buy tramadol tramadol veterinary dose

can i take ambien and zzzquil together buy ambien online was ambien recall

djelovanje tramadol buy tramadol online no prescription overnight tramadol hydrochloride siverol

yelp soma by nature buy soma riduzione in altezza del soma d12

ambien addiction seizures buy ambien what is the generic version of ambien

tramadol oral morphine conversion tramadol 50mg can you mix ambien and tramadol

ambien Ohio buy ambien ambien use in the military

does hair follicle test for xanax alprazolam online how long does xanax stay in your system for a ua

tramadol orange mg buy tramadol no prescription tramadol and metaxalone together

purchase xanax Waco buy xanax online xanax mania

Logitech K310 Yıkanabilen Kılavye

Logitech K310 klavyenin kasa yapısı tamamı ile su geçirmez olarak düzenlendi. Devrelerinin tamamı gizli olduğu için yıkandıktan sonra kurumasına bile gerek kalmadan direkt çalışabilen Logitech K310, bu sayede kullanıcısının en ufak bir şekilde endişe etmesini bile önlemiş oluyor. 30 santimlik derinliğe ve 50 derecelik su sıcaklığına kadar dayanıklı olan klavye, istenerek zarar verilmediği sürece sorunsuz bir kullanım sunuyor.

Tuşlarındaki yazıların her birinin lazer yöntemi ile kazınmış olması ve ek koruma için UV ile kaplanması, seneler boyu her gün yıkanmaya maruz kalsa bile en ufak bir aşınmanın olmasını önlüyor.  Temizliği sırasında aşındırıcı deterjan kullanılmaması ve sıradan temizlik süngerlerinin yumuşak yüzü ile silinmesi, uzun ömürlü kullanım için tavsiye edilen detaylar arasında.

Logitech K310 ayrıca üzerinde bulunan pek çok fonksiyon tuşu ile ses açma-kapama, uyku moduna alma, mail ve ana sayfaya gitme gibi pek çok özelliğe de saniyeler içerisinde ulaşılmasını sağlıyor.

Geçtiğimiz on yıllık zaman sürecine bakıldığında bilgisayarların yalnızca birkaç özel işlemi gerçekleştirmek veya kısa süre oyun oynamak için kullanılan cihazlar olamktan çıkıp günlük hayatın vazgeçilmezleri arasına girdiği rahatça görülebilmektedir. Buna bağlı olarak ortalama bir kullanıcının günde en az iki ilâ dört saatini bilgisayar başında geçirmesi gayet normal karşılanan bir durum haline gelmiştir. Bu yoğun kullanım sonucunda bilgisayarların vazgeçilmez dış aksesuarları arasında olan klavyeler zamanla kirlenmekte ve eski kaliteli görüntülerini kaybetmektedirler.

Logitech K310

Her ne kadar temiz tutulmaya çalışsa da dış ortamdan gelen toz, ölü deri ve yemek artıkları, saç ve tüyler gibi pek çok istenmeyen birikinti, zamanla klavyenin tuşlarının arasında ve altında birikmektedir. Buna bir de ellerde oluşan terin kuruması ile tuşların üzerinde biriken ufak lekeler eklendiğinde, klavyeler elektronik ömürlerini doldurmalarına belki seneler olmasına karşın ya rafa kaldırılmakta ya da yenisi ile değiştirilmektedir. Bu duruma bir son vermek isteyen Logitech K310 modelini kullanıcılara sunarak yıkanabilir klavye devrini başlatmış oldu. Ürettiği donanım ve aksesuar ekipmanlarının kullanım ömürlerinin uzunluğu ile daima gururlanan firma, pek çok markanın kullandığı “ çabuk eskit-yenisini satın al “ mantığından uzaklaşarak, seneler boyunca ilk günkü kaliteli görüntüsünü koruyacak bir parça ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir