where to purchase tramadol cheap tramadol tramadol nights 2

klonopin interaction with ambien buy ambien what happens when you shoot up ambien

farmacodinamica valium valium pill valium and public speaking

dar valium a un gato valium pill long term effects valium usage

10mg valium daily buy valium online no prescription alprazolam same as valium

valium ambien overdose diazepam 5mg valium per cani

buy ambien online Lexington buy ambien online ambien maker

how long xanax works buy xanax taking xanax after lortab

can i take naproxen 500 with tramadol buy tramadol online no prescription overnight purchase tramadol San Bernardino

buy ambien Huntington Beach buy ambien online ambien side withdrawal

Logitech K310 Yıkanabilen Kılavye

Logitech K310 klavyenin kasa yapısı tamamı ile su geçirmez olarak düzenlendi. Devrelerinin tamamı gizli olduğu için yıkandıktan sonra kurumasına bile gerek kalmadan direkt çalışabilen Logitech K310, bu sayede kullanıcısının en ufak bir şekilde endişe etmesini bile önlemiş oluyor. 30 santimlik derinliğe ve 50 derecelik su sıcaklığına kadar dayanıklı olan klavye, istenerek zarar verilmediği sürece sorunsuz bir kullanım sunuyor.

Tuşlarındaki yazıların her birinin lazer yöntemi ile kazınmış olması ve ek koruma için UV ile kaplanması, seneler boyu her gün yıkanmaya maruz kalsa bile en ufak bir aşınmanın olmasını önlüyor.  Temizliği sırasında aşındırıcı deterjan kullanılmaması ve sıradan temizlik süngerlerinin yumuşak yüzü ile silinmesi, uzun ömürlü kullanım için tavsiye edilen detaylar arasında.

Logitech K310 ayrıca üzerinde bulunan pek çok fonksiyon tuşu ile ses açma-kapama, uyku moduna alma, mail ve ana sayfaya gitme gibi pek çok özelliğe de saniyeler içerisinde ulaşılmasını sağlıyor.

Geçtiğimiz on yıllık zaman sürecine bakıldığında bilgisayarların yalnızca birkaç özel işlemi gerçekleştirmek veya kısa süre oyun oynamak için kullanılan cihazlar olamktan çıkıp günlük hayatın vazgeçilmezleri arasına girdiği rahatça görülebilmektedir. Buna bağlı olarak ortalama bir kullanıcının günde en az iki ilâ dört saatini bilgisayar başında geçirmesi gayet normal karşılanan bir durum haline gelmiştir. Bu yoğun kullanım sonucunda bilgisayarların vazgeçilmez dış aksesuarları arasında olan klavyeler zamanla kirlenmekte ve eski kaliteli görüntülerini kaybetmektedirler.

Logitech K310

Her ne kadar temiz tutulmaya çalışsa da dış ortamdan gelen toz, ölü deri ve yemek artıkları, saç ve tüyler gibi pek çok istenmeyen birikinti, zamanla klavyenin tuşlarının arasında ve altında birikmektedir. Buna bir de ellerde oluşan terin kuruması ile tuşların üzerinde biriken ufak lekeler eklendiğinde, klavyeler elektronik ömürlerini doldurmalarına belki seneler olmasına karşın ya rafa kaldırılmakta ya da yenisi ile değiştirilmektedir. Bu duruma bir son vermek isteyen Logitech K310 modelini kullanıcılara sunarak yıkanabilir klavye devrini başlatmış oldu. Ürettiği donanım ve aksesuar ekipmanlarının kullanım ömürlerinin uzunluğu ile daima gururlanan firma, pek çok markanın kullandığı “ çabuk eskit-yenisini satın al “ mantığından uzaklaşarak, seneler boyunca ilk günkü kaliteli görüntüsünü koruyacak bir parça ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir