photos xanax pills buy xanax 35 weeks pregnant xanax

ambien safe dogs buy ambien ambien cr erowid experience

lethal level of tramadol tramadol 50 mg tramadol controlled substance arizona

alprazolam Las Vegas buy xanax online pharmacy europe xanax

best price ambien ambien without prescriptions ambien cr extended release

soma buy Phoenix buy soma online soma de harmonicos

ambien eating in sleep ambien without prescriptions purchase ambien Miami Gardens

temazepam dosage vs xanax buy xanax can you take xanax with oxycodone

wie setze ich tramadol ab tramadol 50 mg is tramadol safe for nursing mothers

valium og koffein valium for anxiety valium gag reflex

Samsung Galaxy S4 İncelemesi

Mobil cihaz dünyasının lider isimlerinden olan Samsung, gerek akıllı telefon gerekse tablet modellerini her kullanıcının ihtiyaçlarına uygun olarak farklı donanım ve yazılım özellikleri ile yarattığından dolayı, müşterilerinden yoğun bir talep ve ilgi alan başarılı bir firmadır. Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürdüğü ve an itibarı ile en güçlü ve en çok tercih edilen akıllı telefonlarından birisi olan Samsung Galaxy S4, ülkemiz ve dünyada teknoloji takipçilerinin ilgisini üzerinde toplamayı başarıyor.

Firmanın çoğu cihazlarında kullandığı Android işletim sisteminin 4.2.2 Jelly Bean sürümü tercih edildi. Bu sayede Samsung Galaxy S4 hali hazırda üretilen en güncel uygulamalardan etkin biçimde faydalanabiliyor. Telefonun gelişmiş donanımsal özellikleri sayesinde gelecekte yayınlanacak olan üst işletim sistemi versiyonlarını da kaldırabilecek güçte olması, oldukça büyük bir artı puan olarak nitelendiriliyor. Dört adet 1,6 Ghz ve dört adet 1,2 Ghz hızındaki sekiz çekirdekli bir işlemciye sahip olan telefon, bekleme durumunda güç tasarrufu yapılabilmesi için işlemcinin sınırlı bir kısmını kullanıma açıyor. Bu denli güçlü ve teknolojik bir işlemcinin yanında bulunan 2 GB büyüklüğündeki RAM sayesinde Samsung Galaxy S4’de günümüz mobil cihazlarında sıkça karşılaşılan takılma ve donma gibi problemlere rastlanmıyor. Bir anda birden fazla işlemin yapılabilmesi için özel yazılım desteklerine sahip telefon, bu sayede donanım yönünden de eksiklik hissedilmesine engel oluyor.

Samsung Galaxy S4’ün tam 5 inç boyutundaki ekranı tüm internet ve uygulama kullanımlarında ferah ve geniş bir işlem alanı sunarken, tercih edilen Full HD Super AMOLED teknolojisi sayesinde telefon kullanıcısına tam anlamıyla bir renk cümbüşü yaşatıyor. 1920 x 1080 menü çözünürlüğünü destekleyen cihazda kullanıcı görüntü konusunda asla sıkıntı yaşamıyor.

samsung galaxy s4

Telefonun dahili bellek kapasitesi olarak 16, 32 ve 64 GB’lık modelleri satışa sunulsa da genellikle en çok tercih edileni 16 GB’lık modelleri olarak belirtiliyor. Depolama alanına 64 GB’a kadar mikro SD hafıza kartı eklemesi yapılabilmesi, daha fazlasına ihtiyaç duyulur ise, kişinin bu eklemeyi opsiyonel olarak gerçekleştirmesine imkân veriyor.

Samsung Galaxy S4’ün güçlü donanımını uzun süre ayakta tutmasına yardımcı olacak 2600 mAh gücündeki batarya, uzun süreli kullanıma olanak tanıyor. 126 x 70 x 8 mm gibi oldukça ince ve günümüz şartlarına göre ortalama büyüklükte bir kasa yapısına sahip. Cihazın ağırlığı ise 130 gram.

"Samsung Galaxy S4 İncelemesi" yazısına 2 yorum yapıldı.

  1. M.Ekici dedi ki:

    Bence çok güzel bir telefon ama satış rakamları samsungun istediği gibi olmadı, siz ne dersiniz arkadaşlar kullanıpta beğenmeyen var mı?

  2. elif dedi ki:

    Bence harika bi telefon, tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir